Aktualności   |   Eventy kulinarne   |   Warsztaty i pokazy

Fishtival w Jakubusie!

Data publikacji: 07 czerwca 2024  Drukuj 

Pierwszy FISHTIVAL w Jakubusie🐟💪🐟
Szykuje się smaczny początek wakacji w przepięknym miejscu!
Wspólnie z Partnerem naszego Konkursu Czas na rybę – Hotel & Restauracja Jakubus zapraszamy na rybny weekend w piękne miejsce!

🐠 Fishtival!🐠

⏰kiedy? 5-7 lipca
🛤 gdzie? – Hotel & Restauracja Jakubus – Jakubowice k/Namysłowa

🐟 co w programie??? oczywiście RYBY!
– przez cały weekend – specjalne rybne menu w wyjątkowej kuchni restauracji Jakubus!
– 6 lipca – rybny pokaz kulinarny – karpiowego mistrza Kamila Klekowskiego!

Fishtival jest wydarzeniem  towarzyszącym do organizowanych w tym czasie Międzynarodowych Zawodów Jeździeckich Silesia Equestrian – imprezy, na której powrót czekał cały jeździecki światek.

W dniach 4-7 lipca Jakubowice będą tętnić życiem. W Hotelu Jakubus- siedzibie Klubu Jeździeckiego Osadkowski rozegrane zostaną Międzynarodowe Zawody w Skokach przez Przeszkody, na które swój udział zapowiedzieli jeźdźcy z całej Europy. 

Najciekawsze punkty programu to oczywiście niedzielny konkurs Grand Prix który zaliczany będzie do Światowego Rankingu Longines. Przeszkody osiągną w nim 145cm. 

Grand Prix poprzedzi wyjątkowa runda Ladies Cup. Kategoria tylko dla kobiet po raz pierwszy rozegrana będzie w formule zawodów międzynarodowych w Polsce. Na starcie na pewno staną najlepsze amazonki, które w niedzielne wczesne popołudnie zaprezentują bardzo widowiskową jazdę w konkursie szybkości. 

Sobota to już tradycyjnie jeszcze wyższe skoki. Przeszkody w Konkursie 6 Barier zbliżą się do wysokości 2 metrów! 

Silesia Equestrian to również atrakcje poza parkurem. Zawody Hobby Horse, pokazy, przejażdżki bryczką i na kucykach. Weekend 4-7 lipca to najlepszy czas by odwiedzić opolskie Jakubowice i zakochać się w jeździectwie!

‼️ Wpisujcie w kalendarze ‼️

Tagi

left
right
right