Gdzie po rybę? | Restauracje

Aspen Prime Ski&Bike Resort

gastronomia
Zadzwoń Wyznacz trasę

Aspen Prime Ski & Resort to wyjątkowe miejsce w Górach Opawskich w otoczeniu lasów, gór i wszechogarniającej zieleni. Jest oazą spokoju, w której można osiągnąć równowagę ciała i ducha. To idealne miejsce dla osób poszukujących kontaktu z naturą i aktywnego wypoczynku. Do dyspozycji Gości ma elegancką restaurację BOSQA, strefę SPA oraz 29 komfortowych pokoi i 2 przestronne apartamenty. Lokal organizuje także bankiety oraz wesela i inne imprezy okolicznościowe. Wszystko okraszone jest bezgraniczną miłością i pasją do gotowania. Obiad rodzinny, kolacja we dwoje czy przyjęcie biznesowe są okazją do delektowania się tutejszą kuchnią.

Restauracja BOSQA oferuje doskonałą kuchnię, która łączy rodzime polskie smaki z kuchnią z różnych zakątków świata. Szef Kuchni wzbogaca stałe zestawy dań sezonowymi propozycjami, w których nie brak lokalnych ryb. Restauracja brała bowiem udział w organizowanym przez Grupę Rybacką “Opolszczyzna” projekcie szkoleniowo – wdrożeniowym “Czas na rybę”. Był to cykl szkoleń dla pięciu restauracji z województwa opolskiego i dla pięciu z małopolskiego. Szefem kuchni Kamil Klekowski uczył nowoczesnego sposobu przygotowywania potraw z ryb. Natomiast Jan Jakimowicz szkolił personel marketingowo:  jak serwować  dania z ryb,  jak dobierać dodatki, ale przede wszystkim jak zachęcić klientów do zamówienia potraw z lokalnego karpia lub pstrąga.

Aspen Prime Ski & Resort dysponuje także strefą biznesową. Można tu także zorganizować szkolenie, konferencję w specjalnie wyposażonej sali na 60 osób albo zorganizować imprezę integracyjną. To doskonała baza wypadowa na liczne szlaki turystyczne lub beztroski wypoczynek w strefie SPA. Aspen posiada basen zewnętrzny, jacuzzi, sauny, salę fitness i strefę masażu. Do dyspozycji gości jest także chatka grillowa, wypożyczalnię rowerów oraz sprzętu narciarskiego.

Tagi

left
right
right