Gdzie po rybę? | Restauracje

Casa Milano

gastronomia
Zadzwoń Wyznacz trasę

Trattoria Casa Milano to wyborna kuchnia włoska niedaleko Opola. Znakomita pizza  z autentycznego, włoskiego pieca opalanego drewnem, przygotowana według oryginalnych włoskich receptur oraz cała paleta innych smaków i dań słonecznej Italii.

Kuchnia włoska jest bardzo różnorodna! Dlatego Casa Milano serwuje wszystkie smaki Włoch. Poleca makarony z oryginalnymi sosami, ravioli, wędliny, sałatki oraz pyszne włoskie desery. Wszystko przygotowywane ze świeżych składników i na oczach Gości! Zapach bazylii, smak oliwy i parmezanu Casa Milano spełni Wasze oczekiwania. Dodatkową atrakcją są potrawy ze świeżych, opolskich ryb. Serwuje się tu pstrąga z Poliwody, Ośrodka Zarybieniowego PZW w Biestrzynniku.

Casa Milano oferuje profesjonalną organizację uroczystości. Specjalizuje się w przygotowywaniu i obsłudze uroczystości rodzinnych takich jak chrzciny, komunie, urodziny, wesela i wszelkiego rodzaju jubileusze. Równie dobrze organizuje bankiety dla klientów biznesowych, konferencje, spotkania kawowe czy wigilie firmowe. Dopasowuje się do potrzeb klientów. Wystarczy, że powiesz jakie masz oczekiwania a dokładnie tak będzie. Casa Milano specjalizuje się od wielu lat w organizowaniu uroczystości rodzinnych i firmowych. Jest doskonale przygotowana do zrobienia imprezy w lokalu, we wskazanym przez klienta miejscu oraz w plenerze. Dysponuje odpowiednim zapleczem technicznym jak i logistycznym. 

Menu może być dopasowane do potrzeb klienta zarówno w zakresie ilości i jak przeznaczonego budżetu. Jeśli wśród Gości będą osoby o specjalnych preferencjach jedzeniowych- to Casa Milano również zadba o nich, tak aby delektowali się tym co lubią najbardziej. Wystrój wnętrza buduje atmosferę, dlatego personel Casa Milano z pieczołowitością i uwagą aranżuje pomieszczenie- oczywiście jeśli takie jest życzenie klienta. Chwile zadumy i refleksji jak spotkanie po pożegnaniu najbliższej osoby wymaga innej oprawy niż szalone chwile związane z narodzinami, ślubem czy spotkaniem kawalerskim!

Tagi

left
right
right