Gdzie po rybę? | Restauracje

Restauracja Dębowe Wzgórze

gastronomia
Zadzwoń Wyznacz trasę

Dębowe Wzgórze to trzygwiazdkowy kompleks hotelowy położony w otoczeniu niezwykle malowniczego regionu, jakim są Góry Opawskie. Hotel umiejscowiony jest u stóp Biskupiej Kopy, w miejscowości Pokrzywna. Ma 21 pokoi dla 50 Gości. To miejsce, w którym rodziny z dziećmi, seniorzy, pary oraz klienci biznesowi mogą czuć się komfortowo, przyjaźnie i bezpiecznie. Poranny jogging po urokliwych okolicach Dębowego Wzgórza czy basenowy trening w strefie SPA będzie wymarzonym startem w nowy dzień dla każdego Gościa, a kalorie uzupełni smaczny i zdrowy posiłek w restauracji Dębowy Gościniec.

Restauracja Dębowy Gościniec z pięknym tarasem i widokiem na las serwuje przepyszne śniadania, obiady i kolacje z daniami kuchni polskiej. Szef Kuchni dba o to, aby posiłki były nie tylko smaczne, ale również zdrowe i wykwintnie podane. Bogate menu zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia. Są w nim także dania dla miłośników potraw lokalnych ryb. Restauracja brała bowiem udział w cyklu kolacji degustacyjnych “Kulinarne wariacje – w sieci opolskich smaków” organizowanych przez Grupę Rybacką “Opolszczyzna” i szefa kuchni Kamila Klekowskiego w 2019 roku. Głównym bohaterem tych kolacji były oczywiście lokalne ryby z opolskich hodowli – głównie karp i pstrąg, a dodatkami inne regionalne skarby kulinarnego bogactwa Opolszczyzny. Wszystko serwowane było w nowoczesnej odsłonie i ta tendencja trwa do dziś.

Hotel Dębowe Wzgórze to także znakomite miejsce na organizację konferencji i szkoleń. Zapewnia profesjonalną obsługę, która przejmie wszelkie zadania związane z ich obsługą. Dysponuje 4 salami konferencyjno – szkoleniowymi z nowoczesnym wyposażeniem multimedialnym. Położone w bliskości lasu i w otoczeniu malowniczych krajobrazów Dębowe Wzgórze, to wymarzone miejsce organizacji wesel i innych uroczystości. Oferuje stylową, przestronną salę bankietową, z tarasem i pięknym widokiem, komfortowe pokoje dla gości weselnych, mistrzowską kuchnię opartą o świeże i lokalne produkty oraz salę zabaw dla dzieci. Dębowe Wzgórze ma także strefę SPA oferującą szeroką gamę zabiegów, które dopasowane są do indywidualnych potrzeb i preferencji Gości. Posiada także basen solankowy, suchą saunę fińską i jacuzzi.

Tagi

left
right
right