Gdzie po rybę? | Restauracje

Hotel Oaza

gastronomia
Zadzwoń Wyznacz trasę

Hotel Oaza znajduje się w Prudniku, u podnóża Gór Opawskich, tuż przy granicy z Czechami. Położenie w spokojnej okolicy z widokiem na góry oraz z rzeką w pobliżu sprzyja odpoczynkowi. Dla Gości dostępna jest przestronna restauracja z kuchnią, która serwuje świeże potrawy a’la carte, w tym potrawy z lokalnych ryb, oraz bar, gdzie można zamówić napoje ciepłe, zimne oraz alkoholowe.

W Hotelu Oaza zorganizować można wesele, komunię, urodziny lub inną imprezę okolicznościową. Na Gości czeka klimatyzowana sala bankietowa na 100 osób. Można tu także urządzić konferencję, szkolenie lub spotkanie biznesowe. Sala ma wyposażenie multimedialne: ekran, rzutnik i tablicę oraz WiFi. Hotel Oaza ma własny, bezpłatny parking , windę oraz pokój dla osób z niepełnosprawnościami. Niewątpliwą atrakcją jest usytuowany w sąsiedztwie hotelu basen miejski, z którego można korzystać w okresie letnim. Hotel Oaza świadczy także usługi cateringowe.

Hotel oferuje gościom pokoje jedno, dwu i trzyosobowe oraz przestronny apartament. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem oraz bezprzewodowy Internet. Jeden z pokoi jest w pełni przystosowany dla osób z niepełnosprawnościami. W apartamencie znajdują się dwa pokoje: sypialnia z łożem małżeńskim oraz pokój wypoczynkowy zaopatrzony w lodówkę oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W łazience znajduje się wanna z hydromasażem. Apartament doskonale sprawdzi się jako miejsce na komfortowy wypoczynek jak i romantyczny pobyt.

Tagi

left
right
right