Gdzie po rybę? | Restauracje

Hotel & Restauracja Zajazd Idylla

gastronomia
Zadzwoń Wyznacz trasę

Obiekt położony w Sierakowicach, w gminie Sośniowice w województwie śląskim. Zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty kulinarnej bogatej w lokalne ryby oraz do wypoczynku w kompleksie hotelowym zlokalizowanym tuż obok rybackich stawów. Obok smacznej kuchni i doskonałych warunków wypoczynkowych “Zajazd Idylla” specjalizuje się w organizacji wszelkich imprez okolicznościowych. 

Część restauracyjną kompleksu tworzą dwie, duże klimatyzowane sale, a ich wystrój opatrzony elementami drewnianymi oraz trofeami myśliwskimi sprawia, że przebywanie w nich w połączeniu ze smaczną kuchnią staje się prawdziwą przyjemnością. Ważną pozycją w menu restauracji są lokalne ryby z Gospodarstwa Rybackiego należącego do właścicieli. Można tu zjeść potrawy ze świeżo odłowionego karpia, sandacza, szczupaka, suma oraz pstrąga. Do dyspozycji Gości hotelu jak i restauracji przewidziano duży parking zlokalizowany obok budynku. 

Część hotelowa “Zajazdu Idylla” to przytulne, nowocześnie wyposażone pokoje. Do dyspozycji gości przewidziano jedenaście pokoi dwuosobowych oraz cztery apartamenty. Wszystkie pokoje posiadają osobne łazienki, telewizję satelitarną, telefon oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Istnieje możliwość zarezerwowania części hotelowej dla gości imprez okolicznościowych. W restauracji można zorganizować wesele, komunię, chrzciny lub inną uroczystość z dedykowanym menu. Restauracja przygotowuje też catering i sprzedaż dań na wynos.

Tagi

left
right
right