Gdzie po rybę? | Restauracje

Karczma Opolska Strzecha

gastronomia
Zadzwoń Wyznacz trasę

Gospodarze “Opolskiej Strzechy” zapewniają, że karczma to coś więcej niż restauracja. To zaproszenie na spotkanie z polską gościnnością oraz polską kuchnią – czerpiącą z tradycji. Świeżą, smaczną i zwyczajnie, a może wręcz nadzwyczajnie domową. Na Gości czekają dwie klimatyzowane sale oraz ogródek letni i przestronny parking na 40 samochodów.

W rustykalnym wnętrzu tworzącym staropolską, domową atmosferę zjeść można znakomity posiłek i odpocząć ciesząc się niepowtarzalnym klimatem. W długie zimowe wieczory można się tu grzać przy ciepłym kominku i oddać beztroskiej, leniwej degustacji. Przy sprzyjającej aurze jeść można na zewnątrz. W menu są dania z opolskich ryb i innych produktów regionalnych. Specjalnością jest serwowany tu Poliwodzki Pstrąg. 

„Opolska Strzecha” nadaje się do organizowania dużych imprez okolicznościowych. Oryginalny wystrój wnętrza i przyjemny klimat stwarzają niepowtarzalną atmosferę. Profesjonalna obsługa i odpowiednio skomponowane menu jest gwarantem udanej imprezy. Można tu zorganizować wesele, chrzciny, komunię, urodziny lub imieniny. Odbywają się tu także bankiety, konferencje, szkolenia i imprezy integracyjne. Atutem „Opolskiej Strzechy” jest położenie. Zlokalizowana jest na obrzeżach Opola, ale bardzo blisko centrum miasta. Własny parking bardzo ułatwia korzystanie z gościnności gospodarzy.

Tagi

left
right
right