Gdzie po rybę? | Restauracje

Ośrodek Żwirek

gastronomia
Zadzwoń Wyznacz trasę

Czynny przez cały rok Ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy Żwirek położony jest w miejscowości Luboszyce koło Opola. Istnieje od sierpnia 2007 r.. W tym czasie zorganizował wiele przyjęć okolicznościowych i imprez firmowych, które zakończyły się powodzeniem i satysfakcją klientów. Organizuje wesela i inne przyjęcia nawet dla 250 biesiadników ze specjalnie dedykowanym menu. 

Do dyspozycji Gości Żwirek ma 23 miejsca noclegowe. Każdy pokój posiada łazienkę oraz klimatyzację. Goście mają tu ciągły kontakt z naturą, która otacza ośrodek z każdej strony. Lasy, łąki, stawy, czysta rzeczka płynąca obok i śpiewające ptaki sprawiają, że człowiek naprawdę wypoczywa i zapomina o codziennych obowiązkach. Restauracja zaprasza na smaczne obiady domowe oraz na dania z lokalnych ryb. Specjalnością tutejszej kuchni są m.in. karp, pstrąg czy sandacz.

Żwirek ma także własne łowisko z szerokim wachlarzem ryb. Wędkarze mają okazję odłowić: karpie, amury, szczupaki, sandacze, płocie, okonie, tołpygi, jesiotry i sumy. Ośrodek dysponuje również góralską altaną ogrodową wyposażoną w grilla, oraz drewniane ławy mieszczące nawet do 200 osób. Obok znajduje się podest do tańczenia, a także murowana wędzarnia w stylu góralskim, w której można wędzić lokalne ryby i inne pyszności. Jest tu także plaża z możliwością kąpieli, wypożyczalnia sprzętu wodnego i plac zabaw dla dzieci.

Tagi

left
right
right