Gdzie po rybę? | Restauracje

Restauracja Cztery Pory Roku

gastronomia
Zadzwoń Wyznacz trasę

Cztery Pory Roku zlokalizowane są w samym centrum Opola, w budynku Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera. Restauracji przywiązuje wagę do harmonii, smaku i tradycji. Korzysta z dorobku kuchni europejskiej i polskiej tradycji. Otwiera przed Gośćmi nowe obszary gastronomii oraz kontynuuje kulinarne dziedzictwo Opolszczyzny. Można tu zjeść m.in. lokalne ryby. Karpia i pstrąga z Poliwody. 

Przestronne, nowoczesne i klimatyczne miejsce, daje szerokie możliwości organizacji wyjątkowych uroczystości. Można tu zorganizować dla kameralne, rodzinne uroczystości, jak również firmowe uroczystości czy bankiety. W wyjątkowych wnętrzach, w otoczeniu zieleni i przy szumie fontanny, każde przyjęcie okolicznościowe stanie się pięknym wydarzeniem, którego wspomnienia na długo pozostaną w pamięci Gości. Chrzciny, komunie, jubileuszowe przyjęcia otrzymają w Czterech Porach Roku odpowiednią oprawę i dedykowane, indywidualnie tworzone menu.

Od poniedziałku do piątku, w godz. 12.00 – 16.00, restauracja zaprasza na lunche. Każdego dnia proponuje inny zestaw potraw, które oddają bogactwo kuchni całego świata i zamiłowanie do poszukiwania niestandardowych rozwiązań kulinarnych. Serwuje także ciasta domowego wypieku i desery.

Tagi

left
right
right