Gdzie po rybę? | Restauracje

Restauracja Karolinka Golf Park

gastronomia
Zadzwoń Wyznacz trasę

Restauracja, która powstała na polu golfowym Karolinka  w Kamieniu Śląskim niedaleko Opola to unikalne miejsce na kulinarnej mapie Polski. Łączy wyjątkową lokalizację, z europejską, sezonową kuchnią dla wymagających. To piękna,  przestronna restauracja mogąca pomieścić  duże rodziny czy grupy, ale jednocześnie przytulna i zapewniająca intymność.  Kartę tworzą autorskie dania, inspirowane tradycjami kuchni polskiej i europejskiej. 

Restauracja Karolinka sąsiaduje bezpośrednio z polem golfowym. Posiada duży parking na kilkadziesiąt samochodów. To miejsce ze smakiem, urządzone minimalistycznie, według najnowszych trendów, z nastawieniem na wygodę i dobre samopoczucie gości. Zaprasza na lunch, obiad lub kolację. Na Gości czeka wyśmienita kuchnia, wyselekcjonowane trunki, przyjazna atmosfera  i profesjonalna obsługa. W menu pojawia się często Poliwodzki pstrąg. Zielone otoczenie lokalu gastronomicznego tworzy niepowtarzalny klimat i stwarza fantastyczną okazja do gry w golfa z najlepszymi trenerami. 

Karolinka Golf Park to 9-dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej – jedyne na Opolszczyźnie. Zlokalizowane 20 minut drogi od Opola, w Kamieniu Śląskim, przy zjeździe z autostrady A4 na Gogolin.  Budowa pola zakończyła się w 2018 roku, kiedy do użytku został oddany ostatni dołek nr 9.  Zimą 2020 roku otworzony został dom klubowy o powierzchni ok. 600m2 z profesjonalnym zapleczem dla golfistów, recepcją i sklepem golfowym Pro-shop, a także stylową restauracją Karolinka.

Tagi

left
right
right