Gdzie po rybę? | Restauracje

Restauracja Radiowa

gastronomia
Zadzwoń Wyznacz trasę

Opis

Restauracja Radiowa to jedyny w Opolu lokal muzyczny z prawdziwego zdarzenia. Mieści się w budynku Radia Opole, z dala od zgiełku ulicznego, a jednocześnie w centrum miasta. To idealna lokalizacja. W tym przytulnym zakątku stolicy województwa czeka na Państwa szereg atrakcji muzycznych, kulturalnych, towarzyskich i oczywiście kulinarnych. W menu znaleźć można między innymi potrawy z lokalnego karpia i pstrąga. Radiowa brała bowiem udział w organizowanym przez Grupę Rybacką “Opolszczyzna” projekcie szkoleniowo – wdrożeniowym “Czas na rybę”. Był to cykl szkoleń dla pięciu restauracji z województwa opolskiego i dla pięciu z małopolskiego. Szefem kuchni Kamil Klekowski uczył nowoczesnego sposobu przygotowywania potraw z ryb. Natomiast Jan Jakimowicz szkolił personel marketingowo:  jak serwować  dania z ryb,  jak dobierać dodatki, ale przede wszystkim jak zachęcić klientów do zamówienia potraw z lokalnego karpia lub pstrąga.

Kucharze Radiowej dbają by potrawy nowoczesnej kuchni polskiej były najlepszej jakości.  Stawiają na regionalne dania przygotowane ze świeżych produktów, serwowanych w nowej odsłonie – tak aby zawsze mile zaskoczyć klientów. Proponują też chwilę słodkiego relaksu przy kawie oraz znakomitych deserach, a także szeroką gamę alkoholi i trunków z całego świata. Ogromnym atutem Radiowej jest jeden z najpiękniejszych ogródków letnich w Opolu. Szum wody fontanny, orzeźwiający cień zadbanej roślinności, wygodne i zaciszne siedziska – wszystko to sprawia, że to miejsce  ma niepowtarzalny klimat. Radiowa dysponuje 85 miejscami, a w sezonie letnim ogródek pozwala przyjąć w sumie 144 gości! Lokal jest więc też doskonałym miejscem na konferencje czy szkolenia, tym bardziej, że dysponuje doskonale wyposażoną multimedialnie salą. 

Radiowa posiada również specjalną salę VIP Room. Położona jest ona w osobnym budynku, w głębi ogrodu Restauracji Radiowa, zapewnia możliwość spotkania we własnym gronie. Do dyspozycji Gości pozostają 24 miejsca przy dużym stole oraz zestaw audio-wizualny. Można tu jednak także zorganizować dużą okolicznościową imprezę w klimatyzowanej sali mogącej pomieścić do 80 osób. Niepowtarzalny klimat zapewni również organizacja przyjęcia w naturalnym ogrodzie, w którym można ugościć do 140 osób. Do każdego klienta personel podchodzi indywidualnie – w miarę potrzeb i życzeń Gości.

Tagi

left
right
right