Członkowie grupy | Gdzie po rybę? | Restauracje | Sektor gospodarczy

Smażalnia ryb Sola

gastronomia
Zadzwoń Wyznacz trasę

Smażalnia ryb Sola to klimatyczny i klimatyzowany, nowoczesny lokal z błyskawiczną obsługą. Znajduje się w centrum Opola, naprzeciwko Dworca PKP. Serwuje przepyszne dania ze świeżych ryb, zupy rybne oraz kanapki z rybą. W menu znaleźć można także pasztety, paprykarze, smarowidła i inne cuda – oczywiście wszystko z ryb. Personel wciąż z pasją szuka nowych przepisów i sposobów by zaskoczyć Gości. 

Sola oferuje dania na miejscu i na wynos oraz świeże ryby z najlepszych gospodarstw rybackich na Opolszczyźnie. Znajdziecie tu między innymi Poliwodzkiego pstrąga z ośrodka zarybieniowego Polskiego Związku Wędkarskiego Okręg Opole w Biestrzynniku i karpia z Gospodarstwa Rybackiego Krzywa Góra. Smażalnia Sola należy do Grupy Rybackiej Opolszczyzna i aktywnie włącza się w jej działania.

Smażalnię Sola wyróżnia minimalistyczny wystrój połączony z maksimum smakowych doznań. Tu każdy miłośnik ryb znajdzie coś dla siebie. Co ważne, lokal ma znakomity system wentylacyjny co sprawia, że po wejściu nie czuje się ciężkiego zapachu kuchni i smażenia. Można degustować się tylko smakiem serwowanych tu dań. Motto Soli brzmi: By zjeść dobrą rybę nie musisz już tyle czekać. Sola zdążyła się już dorobić wiernego grona klientów którzy regularnie przyjeżdżają delektować się smakiem rybnych potraw.

Tagi

left
right
right